Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne


Powodzenie w przedsięwzięciach międzynarodowych zależy często od dobrej i sprawnej komunikacji między partnerami. Nasze krakowskie biuro tłumaczeń proponuje swoim Klientom wsparcie językowe podczas spotkań i negocjacji biznesowych, w trakcie konferencji i targów branżowych, szkoleń, a także w czasie wykonywania czynności prawnych. Nasi tłumacze są wyposażeni w niezbędne umiejętności przydatne w tym rodzaju przekładów – płynność językową, opanowanie, szybkość i refleks. W ramach translacji ustnych wykonujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane. Dopasujemy formę tłumaczenia do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami technicznymi, dlatego nasze biuro może pochwalić się setkami przekładów z dziedziny techniki. Nasi tłumacze asystują podczas instalacji i uruchamiania maszyn oraz urządzeń w różnych gałęziach przemysłu. Dokonują przekładów podczas specjalistycznych szkoleń technicznych, np. dla inżynierów, informatyków, operatorów maszyn.

W razie potrzeby zapewniamy opiekę zespołu tłumaczy przysięgłych. Ten rodzaj przekładów stosuje się m.in. przy rejestracji spółek z kapitałem zagranicznym, podczas podpisywania umów. Klienci indywidualni korzystają z usług ustnych tłumaczeń uwierzytelnionych podczas zawierania małżeństw w urzędzie stanu cywilnego, czy przy formalnościach u notariusza.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl