Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe


Ten rodzaj tłumaczeń obejmuje przekłady, które nie wymagają urzędowego potwierdzenia tłumacza przysięgłego. Są to tłumaczenia o dowolnej tematyce, także specjalistyczne. Nasze biuro tłumaczeń wykona dla Państwa translacje z każdej dziedziny, dobierając do wykonania konkretnego zadania najbardziej kompetentnego tłumacza lub zespół tłumaczy.
Do osób prywatnych kierujemy propozycję tłumaczeń e-maili, korespondencji, życiorysów, listów motywacyjnych, stron internetowych i innych dokumentów na własny użytek. Tłumaczymy także prace licencjackie, magisterskie i doktorskie.

Przekłady specjalistyczne to dla nas żaden problem. Jeśli potrzebujecie Państwo tłumaczeń z takich dziedzin, jak: ekonomia, finanse, gospodarka, prawo, informatyka, nauka, turystyka, literatura, jesteśmy do dyspozycji. Wykonamy usługę sprawnie i w konkurencyjnej cenie. Przygotowaliśmy zniżki dla nowych i stałych Klientów.

Główną specjalizacją biura TECHNITRA są przekłady techniczne. Wykonujemy je w sposób profesjonalny, dysponujemy bowiem szerokim zespołem tłumaczy technicznych z rozmaitych działów techniki. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu tłumaczeniach, bowiem Klienci od lat powierzają nam swoje teksty i dokumenty techniczne.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl