O nas

Tłumaczenia to nasza pasja


Stanowimy profesjonalny zespół tłumaczy, dla których praca jest pasją i żywiołem. Wykonujemy powierzone nam zadania z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Skutecznie i szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów wykonywanych przekładów, gwarantując utrzymanie poufności powierzonych nam dokumentów. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną atmosferę współpracy, życzliwość i wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu.

Pracujący dla nas tłumacze to osoby o wszechstronnym wykształceniu i wysokich kompetencjach, stale podnoszący swoje kwalifikacje. Starannie dobieramy osoby tłumaczące do konkretnego zadania, dbając o rzetelność i wierność przekładów, aby w efekcie zyskiwać Państwa zadowolenie z naszych usług. Jesteśmy doświadczeni w wykonywaniu nawet bardzo złożonych i wymagających projektów. Realizują je wieloosobowe zespoły tłumaczy, redaktorów i ekspertów z danej dziedziny. Współpracujemy z gronem ponad 200 tłumaczy.

Biuro tłumaczeń TECHNITRA znajduje się w Krakowie, jednak zapraszamy do współpracy Klientów z innych rejonów Polski oraz świata. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty za pośrednictwem Internetu. Jeśli zależy Państwu na czasie, dokonamy tłumaczeń w trybie ekspresowym. Dostarczamy bezpłatnie przetłumaczone teksty na terenie miasta Krakowa.

U nas jesteście Państwo zawsze mile widziani. Zapraszamy.


Dokonujemy obecnie przekładów z ponad 40 języków z całego świata!
U nas wykonają Państwo tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl