Język włoski

Język włoski


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Należy do grupy języków romańskich. Jest językiem urzędowym we Włoszech, San Marino, Watykanie i Szwajcarii. Po włosku mówi się też m.in. we Francji, na Malcie, w Etiopii, Libii i Somalii. Włochy to kraj wspaniałego dziedzictwa kultury, słynnych zabytków, domów mody i wyśmienitej kuchni śródziemnomorskiej.

Jesteśmy wytrawnymi specjalistami w dziedzinie przekładów z zastosowaniem języka włoskiego. Jest to język silnie zróżnicowany dialektalnie. Nie stanowi to jednak problemu dla naszych tłumaczy, dla których język i kultura włoska to pasja. Do każdego zadania starannie dobieramy tłumacza, by przekaz był optymalny i uwzględniający lokalną specyfikę oraz kulturę.

Włochy są drugim w kolejności parterem handlowym Polski i jednym z największych inwestorów w naszym kraju. Łączą nas bliskie stosunki gospodarcze, m.in. w dziedzinie motoryzacji, mechaniki, handlu, branży spożywczej. Współpracujemy na polu innowacyjności, nowoczesnych technologii i nauki. Między naszymi krajami ma miejsce intensywna wymiana turystyczna, rozwijają się zwykłe stosunki międzyludzkie.

Nasze biuro tłumaczeń pomoże Państwu w kontaktach biznesowych i turystycznych czyniąc je łatwymi i przyjemnymi. Podejmiemy się różnego rodzaju tłumaczeń, w tym specjalistycznych oraz technicznych.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl