Język rosyjski

Język rosyjski


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Posługuje się nim ok. 300 milionów ludzi na kuli ziemskiej, należy do grupy języków wschodniosłowiańskich. Oprócz Rosji, porozumiemy się nim także m.in. na terytorium Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Litwy, Estonii, Mołdawii, Gruzji. Rosyjski jest jednym z kilku oficjalnych języków ONZ.

Język rosyjski ma szerokie zastosowanie w kontaktach biznesowych w Rosji oraz wschodniej Europie. Dla polskich firm planujących rozszerzenie działalności na te rynki, profesjonalne tłumaczenia są niezbędne do odniesienia sukcesu gospodarczego. Nasi tłumacze przełożą dowolne treści z języka rosyjskiego i na język rosyjski. Styl języka jest zawsze dostosowany do uwarunkowań danego regionu i kontekstu kulturowego. Ofertę tłumaczeniową kierujemy do firm wielu branż, m.in. przemysłowych, marketingowych, handlowych, turystycznych. Ułatwiamy także komunikację osobom prywatnym w zwykłych kontaktach międzyludzkich.

Język rosyjski często jest wykorzystywany w branży przekładów technicznych. Tłumaczymy m.in. instrukcje obsługi, katalogi produktów, specyfikacje do umów, opisy technologiczne, instrukcje montażu, strony WWW.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl