Język niemiecki

Język niemiecki


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


W języku niemieckim porozumiewa się ponad 120 milionów ludzi na świecie. Jest językiem urzędowym w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Belgii, Lichtensteinie i Luxemburgu. Pochodzi z rodziny języków germańskich.

Jest to język bardzo popularny w naszym kraju. Z Niemcami łączą nas stosunki sąsiedzkie oraz liczne powiązania gospodarcze. Nasze biuro najczęściej wykonuje projekty tłumaczeniowe w obszarze biznesu, finansów, inwestycji, prawa, handlu, przemysłu. Współpracujemy także z przedstawicielami świata nauki, kultury i sztuki. Mocną stroną TECHNITRY są tłumaczenia techniczne w zakresie języka niemieckiego – budowlane, informatyczne, technologiczne, motoryzacyjne, przemysłowe.

Wykonujemy także usługi dla Klientów indywidualnych. Dużą grupę z nich stanowią osoby sprowadzające z Niemiec pojazdy. Dlatego w krótkim czasie jesteśmy w stanie przetłumaczyć dokumenty samochodowe – kartę pojazdu, dowód rejestracyjny, umowę kupna – sprzedaży. Zapraszamy do współpracy importerów samochodów.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl