Język holenderski

Język holenderski


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Holenderski, a właściwie niderlandzki, należy do grupy języków indoeuropejskich, germańskich. Jest językiem urzędowym m.in. w Holandii, Belgii i Surinamie, a posługuje nim się na świecie ok. 27 milionów osób.

Kontakty Polski z Holandią sięgają początkiem do XVI wieku, a związane były z handlem. Dzisiaj bezpośrednie stosunki między tymi krajami są powszechne. Podstawę współpracy stanowią relacje biznesowe, wiele firm holenderskich prowadzi inwestycje na terenie naszego kraju, m.in. sektor bankowy. W pełni rozkwitu są także zwykłe stosunki międzyludzkie, możemy do siebie swobodnie podróżować w ramach Unii Europejskiej.

Biuro tłumaczeń TECHNITRA z przyjemnością pomoże Państwu w komunikacji językowej polsko – holenderskiej. Wśród zespołu profesjonalnych tłumaczy języka holenderskiego naszego biura są osoby, dla których język ten jest ojczystym. Dlatego możecie być Państwo pewni o jakość przekładów. Proponujemy wsparcie językowe w relacjach gospodarczych, handlowych, informatycznych, naukowych, kulturalnych, turystycznych. Przetłumaczymy także teksty dla celów użytkowych, np. akty notarialne, dokumenty urzędu stanu cywilnego, świadectwa i dyplomy, CV i listy motywacyjne, korespondencję.

W zależności od Państwa potrzeb, wykonamy przekłady zwykłe i uwierzytelnione, ustne i pisemne o dowolnej tematyce, także specjalistycznej. Wszystkie tłumaczenia wykonamy rzetelnie, terminowo i w konkurencyjnych cenach.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl