Język hiszpański

Język hiszpański


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Hiszpański jest językiem indoeuropejskim, mającym swoje źródło w łacinie. To drugi z najbardziej rozpowszechnionych języków na Ziemi. Posługuje się nim ponad 1,5 miliarda ludzi. Jest językiem urzędowym głównych międzynarodowych organizacji, m.in. Unii Europejskiej, Unii Afrykańskiej, ONZ, UNICEF, FIFA, UEFA, WHO. Hiszpański jest szeroko nauczany w szkołach Europy i świata, jest także drugim najpopularniejszym językiem portali społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Także w naszym krakowskim biurze tłumaczeń realizujemy bardzo dużo translacji w obrębie języka hiszpańskiego. Tłumaczenia te dotyczą różnorodnych obszarów tematycznych: biznesu, finansów, prawa, nauki, techniki, turystyki, literatury, kultury. Uczestniczyliśmy w szerokich projektach tłumaczeniowych obejmujących sympozja, konferencje naukowe, spotkania branżowe, realizując tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Z naszych usług korzystają także Klienci indywidualni zamawiając tłumaczenia dokumentów samochodowych, prac licencjackich i magisterskich, dyplomów ukończenia studiów i wielu innych tekstów. Wykonywane przekłady przybierają formę tłumaczeń ustnych, pisemnych, w tym uwierzytelnionych.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl