Język francuski

Język francuski


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Francuski należy do jednego z najbardziej popularnych języków europejskich, wywodzi się z łaciny. Posługuje się nim ponad 220 milionów ludzi, jest oficjalnym językiem organizacji międzynarodowych, takich jak NATO, ONZ i Unia Europejska.

Z Francją łączy nas wielowiekowe dziedzictwo historyczne i kulturowe, a obecnie bliska współpraca w ramach Unii Europejskiej dotycząca m.in. energetyki, gospodarki, handlu, obronności. Obecność francuskiego w ponad 50 krajach na świecie powoduje, że istnieje coraz większe zapotrzebowanie na tłumaczenia w tym języku. Kraje te stanowią bowiem ogromny potencjał do rozwoju stosunków biznesowych i gospodarczych.

Nasze biuro z przyjemnością pomoże Państwu w kontaktach francuskojęzycznych oferując szeroką gamę usług translacyjnych. Tłumaczymy z języka francuskiego i na język francuski oraz w rozlicznych kombinacjach językowych. Niezależnie od tematyki i branży, nasze przekłady odznaczają się profesjonalizmem i perfekcją tłumaczonych treści. Wśród grona naszych tłumaczy są osoby, dla których francuski jest językiem ojczystym. Zadbają one, aby tłumaczone teksty miały odpowiedni styl i kontekst kulturowy. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, instytucje, a także polskie i francuskie podmioty gospodarcze.

Naszą dumą są tłumaczenia techniczne. Obsługujemy takie branże techniczne, jak: budownictwo, energetyka, nowoczesne technologie, motoryzacja, robotyka, automatyka, transport i wiele innych. W tłumaczeniach technicznych w Krakowie nie mamy sobie równych.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl