Język chorwacki

Język chorwacki


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Język chorwacki jest używany głównie w Chorwacji oraz w krajach sąsiednich, m.in. w Bośni i Hercegowinie oraz w Słowenii. Porozumiewa się nim ok. 7 milionów ludzi. Chorwacja jest krajem, do którego corocznie podróżuje w wakacje setki tysięcy Polaków. Oba kraje łączą także stosunki gospodarcze, stale wzrasta liczba inwestycji i obroty handlowe.

Oferujemy Państwu bogatą ofertę usług związaną z językiem chorwackim. Tłumaczymy z języka chorwackiego i na język chorwacki. Oferujemy przekłady pisemne wszelkich rodzajów tekstów, ale także tłumaczenia ustne. Możemy towarzyszyć podczas spotkań i negocjacji biznesowych, podpisywania umów i innych aktów prawnych. Swoją propozycję współpracy kierujemy do firm z branży turystycznej, zarówno polskich, jak i chorwackich. Przygotujemy foldery, przewodniki turystyczne, obsłużymy organizowane przez Państwa imprezy i targi turystyczne, które przyczynią się do pozyskania nowych Klientów. Świetnie znamy uwarunkowania kulturowe, zwyczaje i realia panujące w Chorwacji. Dlatego nasze tłumaczenia są perfekcyjne.

Zapraszamy do korzystania z usług przekładów specjalistycznych i technicznych, w których nasze biuro szczególnie się specjalizuje. Dysponujemy bardzo szerokim gronem tłumaczy technicznych posiadających wiedzę i doświadczenie w rozmaitych gałęziach techniki, np. nowoczesnych technologiach, budownictwie, motoryzacji, energetyce, transporcie, mechanice.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl