Język angielski

Język angielski


Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym bardzo bogatą ofertę językową. Wykonujemy przekłady w obrębie ponad czterdziestu języków w dowolnych kombinacjach językowych.


Język angielski jest obecnie najbardziej rozpowszechniony w kontaktach międzynarodowych. Posługuje się nim ok. 1,6 miliarda ludzi na kuli ziemskiej, pochodzi z rodziny języków germańskich.

Angielski jest uważany za język biznesowy świata. Większość dziedzin nauki jest przesycona angielskim sformułowaniami. Można je spotkać m.in. w ekonomii i finansach, marketingu, komunikacji, informatyce, nowoczesnych technologiach, nauce, medycynie. To uniwersalny język kultury, dyplomacji i mediów.

Dlatego wysoki poziom tłumaczeń z języka angielskiego jest niezwykle ważny w powodzeniu firmy na arenie międzynarodowej. Ze względu na zróżnicowanie geograficzne oraz historię, poszczególne dialekty angielskiego różnią się słownictwem, a także gramatyką i fonetyką. Aby uniknąć nieporozumień, warto więc powierzyć tłumaczenia profesjonalistom.

W naszym biurze istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe w zasięgu języka angielskiego. Wielka Brytania jest bowiem jednym z głównym partnerów Polski na niwie stosunków z Unią Europejską. Współpraca dotyczy przede wszystkim kwestii politycznych i gospodarczych. Poza tym, migracja Polaków na wyspy brytyjskie powoduje zacieśnienie kontaktów międzyludzkich.


Na terenie całego miasta Kraków oraz okolic istnieje możliwość bezpłatnej dostawy dokumentów w wersji papierowej.

[..] wspomnianą firmę cechuje terminowość, pełne zaangażowanie w realizacje zarówno łatwych, jak i skomplikowanych projektów [..]"
mTlumaczenia.pl